• Autko Elipsa

Symbol: 42510/42520

Autko elipsa

Kolor
18.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 5 szt.

Autko-elipsa. Wycięty otwór umożliwia pewne chwytanie autka nawet maleńkim rączkom, co pomaga rozwijać  zdolności manualne i  koordynacje ruchów u najmłodszych dzieci. Duża różnorodność modeli  samochodzików umożliwia  zebranie  całej kolekcji.Model występuje w szerokiej gamie kolorów, w tym szczególnie lubianych przez dziewczynki różowym i fioletowym.

Wymiary: 7x5x5 cm

Zabawka zapakowan w ekologiczne tekturowe pudełeczko z okienkiem.

Zabawki  firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie