• Autko terenowe z konikiem

Symbol: 46450

Autko terenowe z konikiem

Kolor
Brak towaru
49.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Terenowe autko z przyczepą, w której przewożony jest drewniany konik. Przyczepkę z łatwością można odłączyć od samochodu, a konik wyjęty z przyczepki posłuży  do wielu zabaw. Zabawka pomaga rozwijać  rozwija wyobraźnię i kreatywność dziecka.

Występuje w czterech  kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim i żółtym. Zabawka zapakowana w ekologiczne kartonowe pudełeczko z okienkiem.

Wymiary:20x5x8 cm

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie