• Domino słowno-obrazkowe

Symbol: 99570

Domino słowno-obrazkowe

65.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 1 szt.

Domino słowno-obrazkowe, w którym łączymy wyrazy z ich obrazkowymi odpowiednikami. Ta wersja gry w domino rozwija zasób słów dziecka, ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację. Stanowić może doskonałe wsparcie nauki polskich słów szczególnie w rodzinach dwujęzycznych.

Gra występuje również w angielskiej, francuskiej i  niemieckiej  wersji językowej. Całość umieszczona w ekologicznej zasuwanej skrzyneczce.

Wymiary klocków: 8x4x1 cm


Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie