• Motor na biegunach

Symbol: 51160/51150

Motocykl na biegunach

Kolor
Brak towaru
750.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin tylko za pośrednictwem kuriera DPD
Dostępność 0 szt.

Wspaniały drewniany  motor na biegunach wykonany  z niezwykłą precyzją i dbałością o szczegóły.  Mercedes wśród motocykli :-) Dzięki pomalowaniu niektórych elementów na kolor srebrny  uzyskano efekt niezwykłego podobieństwa do prawdziwego  pojazdu. Ta zabawka robi wrażenie nie tylko na najmłodszych sympatykach motoryzacji. Bujak jest stabilny dzięki dużym i szerokim płozom, o
Polecany dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Wymiary: 102x33x60cm

Zabawki firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.


Wysyłka tego produktu tylko za pośrednictwem kuriera DPD. Przy składaniu zamówienia prosimy o wybór właściwej formy dostawy.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie