• Piramida PC

Symbol: 38110

Piramida - nakładka

Brak towaru
65.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Wielofunkcyjna edukacyjna zabawka pomagająca w nauce liczenia a także poznawania kolorów i kształtów.  Zabawa polega na nakładaniu kolorowych elementów na patyczki umocowane  na specjalnych nakładkach umieszczonych w drewnianej podstawie. Każda z pięciu nakładek przypisana jest do innej figury i każdą z nich można wyjmować z podstawy i dowolnie układać Jest to doskonały przykład zabawki, która podąża za rozwojem umiejętności dziecka.

Wymiary: 34x10x8cm

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

 

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie