• Pociąg Choo-choo

Symbol: 41770

Pociąg Choo-choo ding

69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 10 szt.

Nietuzinkowa, wyjątkowa zabawka. Mały pociąg ciągnięty przez ciuchcię, którego cały urok ujawnia się po wprawieniu  go w ruch. Gdy koła zaczynają się kręcić pociąg ożywa, a  ładunek- grzechotka przewożona na wagoniku obraca się wokół własnej osi wywołując jednocześnie delikatne dzwonienie znajdującego się wewnątrz dzwoneczka.

Wymiary:26x11x9,5 cm

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie