• Pomoc drogowa z lawetą BAJO

Symbol: 41110

Pomoc drogowa z lawetą BAJO

45.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 2 szt.

Bardzo pomysłowo skonstruowana  pomoc drogowa z lawetą składa się z trzech elementów : ciężarówki, małego autka oraz rozkładanego podjazdu - lawety. Laweta po rozłożeniu umożliwia  zjazd przewożonego pojazdu, a po złożeniu stanowi blokadę - zabezpieczenie. Doskonała zabawa w pomoc drogową gwarantowana!

Zapakowane w ekologiczne tekturowe pudełeczko z okienkiem.

Wymiary: 15x5x10cm

 

Zabawki firmy BAJO projektowane tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie  z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie