• Waga z klockami

Symbol: 34610

Drewniana waga z klockami

Brak towaru
88.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność 0 szt.

Bardzo ciekawa edukacyjna zabawka, która  pomoże dziecku zapoznać się z takimi pojęciami jak: równowaga, najmniejszy, największy, porządek od najmniejszego do największego. Można ją także wykorzystać do nauki kolorów.Zabawa polega na układaniu kolejnychklocków w kolejności od najmniejszego do największegotak, by  drewniana podstawa  nie przechylała się na żadną ze stron. Jednakże klocki mogą być umieszczane w dowolnym miejscu i w dowolnej kolejności więc dziecko może je układać na swój własny sposób. Dodatkowo nieregularny kształt klocków wymaga nieco wysiłku i koncentracji aby umieścić je na swoich miejscach, dzięki czemu zabawka wspomagarozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Na  Międzynarodowych Targach Zabawek w Norymberdze zabawka zdobyła  nagrodę za najlepszy projekt.

Wymiary: 37x8x15cm

Zabawki polskiej firmy BAJO projektowane są tak, aby aktywizować i stymulować naturalne zdolności dziecka. Wykonane z wielką dbałością o szczegóły stanowią produkty najwyższej  jakości. W przypadku każdej zabawki  producent dokłada starań, aby był w niej choć jeden element naturalnego, niemalowanego drewna, po to, by dziecko mogło poczuć jego naturalne ciepło.

Wszystkie zabawki odpowiadają europejskim i amerykańskim normom dotyczącym materiałów, produkcji i oznakowania. W procesie produkcji używane są wyłącznie najbezpieczniejsze, nietoksyczne, atestowane  farby bazujące na naturalnych składnikach, zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej oraz normami przewidzianymi w USA. Zabawki produkowane są w Polsce.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie